TABOR_2017_LETAKDovolujeme si Vám sdělit informaci o dalším připravovaném hasičském táboře MORAVA, který tentokrát budu pořádat na hotelu Václavov u Oskavy (okres Šumperk).

V příloze zasílám prezentaci o táboře, leták s informacemi a přihlášku pro děti a dorost, a prosím o předání těchto informací mezi vaše další vedoucí, dorost i mládež či jejich další propagaci na vašem webu či fb sboru či rozeslat na rodiče dětí.

Jelikož je tábor i pro ne-hasiče, můžete nabídku šířit i po vašich známých apod. V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat. Více na https://www.facebook.com/hasicskytabormorava

PS Rovněž letos budu pořádat již III. mezinárodní tábor v Polsku, na který se mi podařilo sehnat dotaci z EU, bude pro děti 10-16 let, hlavní náplní bude CTIF, ale pouze pro hasiče, max. počet 60 dětí , podrobnější informace včetně ceny, prezentace apod. budou zveřejněny co nejdříve.

PREZENTACE HASICSKY TABOR 2017_VACLAVOV

Prihlaska_Vaclavov_2017

TABOR_2017_LETAK

Mgr. Marcela Vystrčilová
hlavní vedoucí tábora
mobil: +420 724 983 780
mail: vystrcilova.marcela@seznam.cz
fb: Hasičský tábor Morava
Private: Bezejmená 140, Dub nad Moravou, 78375