Požár trafostanice

06.04.2018 – výjezd JSDH Červenka k požáru trafostanice Červenka (ulice Na Měnírně). Došlo k průrazu a zahoření jednoho z pěti transformátorů společnosti SŽDC určených pro napájení trakčního vedení železničního koridoru.

Otevření křížové cesty

Dne 24. 3. 2018 byla slavnostně otevřena nová Křížová cesta v zahradě Domova pro seniory. Úvodního slova celé slavnosti se ujal starosta obce pan Vladimír Navrátil, který nastínil složitou cestu od prvotního nápadu až po výslednou realizaci a instalaci. Poté P.

Hasičský ples 2018

Nový rok zahajuje SDH Červenka již tradičně hasičským plesem. Ten letošní se uskutečnil poslední lednovou sobotu v místní sokolovně. K tanci a poslechu zahrála oblíbená kapela RAMAHE Band. Organizátoři na letošní ples zajistili vystoupení v podobě taneční skupiny Ladies z Litovle.