V sobotu 01. prosince 2018 pořádá SDH Červenka a kulturní a školská komise při obecním úřadu na hasičské zbrojnici již tradiční akci: Rozsvícení vánočního stromu na Července. Program začne v 17 hod. úvodním slovem starosty SDH a starosty obce.

Na akci proběhne řada hudebních vystoupení – dětský pěvecký sbor Červeňáček pod vedením ředitelky ZŠ Vlasty Potužákové, poprvé Litovelský pěvecký sbor Senzakord, dále Kamila Sittová a již po několikáté také vystoupí velmi populární duo Chromý-Geier.

Pro děti bude připraven betlém a ježíškova dílna. K zahřátí bude k dispozici domácí vánoční punč, nealko pití a jídlo.

Rozsvícení vánočního stromu 2018
Termín: sobota 01. prosince 2018 Facebook event
Místo: Hasičská zbrojnice Červenka  
od 17:00
  • Projev starosty obce a sdh
  • Řada hudebních vystoupení
 
  • Betlém
  • Ježíškova dílna pro děti
Fotografie z minulého roku: